Siemens Siplus PS psu8200 3-phase DC 24V/40a based on 6ep3437-8SB00-0ay0 with - 6AG14378SB007AY0
Artikelnummer: 26627188 | Fabrikantnummer: 6AG14378SB007AY0 | EAN: 4047618121235
Omschrijving
SIPLUS PS PSU8200 3-phase DC 24V/40A based on 6EP3437-8SB00-0AY0 with
Het productnummer van de fabrikant is 6AG14378SB007AY0. Het EAN nummer is 4047618121235. Het interne artikelnummer is 26627188.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS PSU8200 3-phase DC 24V/40A based on 6EP3437-8SB00-0AY0 with conformal coating, -25…+70 °C, stabilized power supply input: 400-500 V 3 AC output: 24 V DC/40 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmenta
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 135 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Inbouwbreedte | 135 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 500 - 500 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Siplus PS psu8200 3-phase DC 24V/40a based on 6ep3437-8SB00-0ay0 with
Artikelnummer: 26627188
Fabrikantnummer: 6AG14378SB007AY0