Siemens Siplus S7-1500 PM 1507 24V/8a - 6AG13334BA007AA0
Artikelnummer: 22351193 | Fabrikantnummer: 6AG13334BA007AA0 | EAN: 4047618047504
Omschrijving
Load power supply SIMATIC PM1507, single-phase 24 V DC/8 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13334BA007AA0. Het EAN nummer is 4047618047504. Het interne artikelnummer is 22351193.
Aanvullende informatie
SIPLUS S7-1500 PM 1507 24V/8A based on 6EP1333-4BA00 with conformal coating, -40…+70 °C, stabilized power supply for SIMATIC S7-1500 input: 120/230 V AC output: 24 V DC/8 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environ
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 75 mm |
| Inbouwbreedte | 75 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Hoogte | 147 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 192 W |
| Inbouwhoogte | 205 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product