Siemens Siplus S7-300 digitalausgabe SM322 - 6AG13221BL002AA0
Artikelnummer: 20786616 | Fabrikantnummer: 6AG13221BL002AA0 | EAN: 4025515136613
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens plc digitale in- en uitgangsmodule
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13221BL002AA0. Het EAN nummer is 4025515136613. Het interne artikelnummer is 20786616.
Aanvullende informatie
SIPLUS S7-300 SM 322 32DQ 40-pole based on 6ES7322-1BL00-0AA0 with conformal coating, -25…+70 °C, digital output isolated, 32 DQ, 24 V DC, 0.5 A, 1x 40-pole, total current 4 A/group (16 A/module) Just like the CPU, the digital output modules are also prote
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
PLC digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 40 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Configureerbare digitale uitgangen | Ja |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Aantal digitale uitgangen | 32 |
| Type digitale uitgang | Transistor |
| Uitgangsstroom | 0.5 A |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | 0.1 - 0.5 ms |
| Toegestane spanning aan uitgang | 0 - 28.8 V |
| Kortsluitbeveiliging, uitgangen beschikbaar | Ja |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Siplus S7-300 digitalausgabe SM322
Siemens Frontsteker S7-300 2,5M 40P
Siemens Frontsteker S7-300 2,5M 40P
Siemens Frontsteker S7-300 2,5M 40P
Artikelnummer: 12773752
Fabrikantnummer: 6ES79223BC500AC0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Siplus S7-300 digitalausgabe SM322
Artikelnummer: 20786616
Fabrikantnummer: 6AG13221BL002AA0