Siemens Siplus S7-300 SM331 8ai-40pol - 6AG13317NF002AB0
Artikelnummer: 20463876 | Fabrikantnummer: 6AG13317NF002AB0 | EAN: 4025515141310
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens plc analoge in- en uitgangsmodule
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13317NF002AB0. Het EAN nummer is 4025515141310. Het interne artikelnummer is 20463876.
Aanvullende informatie
SIPLUS S7-300 SM 331 40-pole based on 6ES7331-7NF00-0AB0 with conformal coating, -25…+70 °C, analog input isolated 8 AI; +/-5/10V, 1-5 V, +/-20 mA, 0/4 to 20 mA, 16 bit (55 ms), single rooting (50 V COM.) Just like the CPU, the analog input modules are als
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
PLC analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 40 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 125 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Diepte | 117 mm |
| Aantal analoge ingangen | 8 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Ingang, spanning | Ja |
| Ingang, stroom | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 16 Bit |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Siplus S7-300 SM331 8ai-40pol
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 8,0M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 8,0M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 8,0M
Artikelnummer: 12434503
Fabrikantnummer: 6ES79230BJ000DB0
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 10M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 10M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 10M
Artikelnummer: 12434509
Fabrikantnummer: 6ES79230CB000DB0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product