Siemens Siplus SM332 8ao-40pol - 6AG13325HF002AB0
Artikelnummer: 20463881 | Fabrikantnummer: 6AG13325HF002AB0 | EAN: 4025515139867
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
SIPLUS S7-300 SM 332, AQ 8x12 bit -25 ... +70 °C with conformal coatin
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13325HF002AB0. Het EAN nummer is 4025515139867. Het interne artikelnummer is 20463881.
Aanvullende informatie
SIPLUS S7-300 SM 332 40-pole based on 6ES7332-5HF00-0AB0 with conformal coating, -25…+70 °C, analog output isolated, 8 AQ, U/I; diagnostics; resolution 11/12 bits, 40-pole, removing and inserting possible with active backplane bus Just like the CPU, the an
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
PLC analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 40 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 8 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Configureerbare analoge uitgangen | Ja |
| Uitgang, stroom | Ja |
| Analoge uitgangen, resolutie | 12 Bit |
| Uitgang, spanning | Ja |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Siplus SM332 8ao-40pol
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 8,0M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 8,0M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 8,0M
Artikelnummer: 12434503
Fabrikantnummer: 6ES79230BJ000DB0
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 10M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 10M
Siemens Verbindingskabel S7-300/1500 afgeschermd 10M
Artikelnummer: 12434509
Fabrikantnummer: 6ES79230CB000DB0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product