Siemens 3RK3 profibus-DP interface 12 kbit/S,RS 485 45MM schroef - 3RK35111BA10
Artikelnummer: 12087412 | Fabrikantnummer: 3RK35111BA10 | EAN: 4011209684348
Het productnummer van de fabrikant is 3RK35111BA10. Het EAN nummer is 4011209684348. Het interne artikelnummer is 12087412.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Diepte | 124 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Hoogte | 111 mm |
| Stuurspanning 1 | 24 - 24 V |
| Model | Overig |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12087412
Fabrikantnummer: 3RK35111BA10