Siemens Sirius mcu motor starter - 3RK43403JR510BA0
Artikelnummer: 20355717 | Fabrikantnummer: 3RK43403JR510BA0 | EAN: 4011209792883
Het productnummer van de fabrikant is 3RK43403JR510BA0. Het EAN nummer is 4011209792883. Het interne artikelnummer is 20355717.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Breedte | 182 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 145 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Met kortsluitactivering | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Hoogte | 220 mm |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 1.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 4 A |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 40 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal commandoposities | 0 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Met transformator | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 0.75 kW |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 4 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2.8 - 4 A |
| Coördinatieklasse volgens IEC 60947-4-3 | Klasse 1 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 400 V | 150000 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 230 V | 150000 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 1, 480 Y/277 V | 150000 A |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20355717
Fabrikantnummer: 3RK43403JR510BA0
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.