Siemens EINDSCHK 3SE51220CD021AA7 - 3SE51220CD021AA7
Artikelnummer: 21290052 | Fabrikantnummer: 3SE51220CD021AA7 | EAN: 4011209893122
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen rolnok, behuizing metaal, beschermingsgraad (IP) IP66/67, schakelfunctie momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting kabelinvoer metrisch, 1 contacten als verbreekcon, geschikt voor veiligheidsfunctie, 1 contacten als maakcontact,
Het productnummer van de fabrikant is 3SE51220CD021AA7. Het EAN nummer is 4011209893122. Het interne artikelnummer is 21290052.
Aanvullende informatie
Position switch Metal enclosure 56 mm wide Device connection 3 x (M20 x 1.5) 1 NO/1 NC quick action contacts, Roller plunger with 3 mm overtravel, Stainless steel roller 13 mm Actuating/restoring force 30 N, only available as complete unit Mechanical posit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 6 A |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 3 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Coating behuizing | Gelakt |
| Breedte sensor | 56 mm |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 1 |
| Lengte sensor | 116.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66/IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 37.8 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 85 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens EINDSCHK 3SE51220CD021AA7
Siemens Accessory for position switch socket (5-pole) M12,
Siemens Accessory for position switch socket (5-pole) M12,
Siemens Accessory for position switch socket (5-pole) M12,
Artikelnummer: 20302350
Fabrikantnummer: 3SY3128
Siemens Cable Gland molded plastic for position switch, m20x1.5 for cable diam
Siemens Cable Gland molded plastic for position switch, m20x1.5 for cable diam
Siemens Cable Gland molded plastic for position switch, m20x1.5 for cable diam
Artikelnummer: 22713544
Fabrikantnummer: 3SX9926
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product