Siemens EINDSCHK 3SE52340HK821AC4 - 3SE52340HK821AC4
Artikelnummer: 21153966 | Fabrikantnummer: 3SE52340HK821AC4 | EAN: 4011209822344
Het productnummer van de fabrikant is 3SE52340HK821AC4. Het EAN nummer is 4011209822344. Het interne artikelnummer is 21153966.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 3 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 4 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 4 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 85 °C |
| Hoogte van de sensor | 46 mm |
| Lengte sensor | 285 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Bedieningsstang |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Zwenkarmaandrijving instelbaar: links/rechts
Artikelnummer: 20098289
Fabrikantnummer: 3SE50000AK00
Siemens Stangarm 200MM kunststof
Artikelnummer: 20098304
Fabrikantnummer: 3SE50000AA82
Siemens Sirius position switch
Artikelnummer: 20358688
Fabrikantnummer: 3SE52340HC051AC4