Siemens Sirius Safety advanced bundle for protection door and emergency stop M - 3SK19123SB40
Artikelnummer: 26700805 | Fabrikantnummer: 3SK19123SB40 | EAN: 4047621073668
Het productnummer van de fabrikant is 3SK19123SB40. Het EAN nummer is 4047621073668. Het interne artikelnummer is 26700805.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 160 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Geschikt voor controle van ventielen | Nee |
| Geschikt voor controle van tactiele sensors | Nee |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Nee |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 320 mm |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Hoogte | 240 mm |
| Met startingang | Ja |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Ja |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Ja |
| Met terugkoppelkring | Ja |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Ja |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Nee |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens TOEBEHLSP 3ZY1321-2AA00
Artikelnummer: 21138355
Fabrikantnummer: 3ZY13212AA00
Siemens Screwdriver sirius
Artikelnummer: 20784749
Fabrikantnummer: 3RA29081A
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26700805
Fabrikantnummer: 3SK19123SB40