Siemens Sirius safety relay 10 F-di - 3SK21121AA10
Artikelnummer: 21138437 | Fabrikantnummer: 3SK21121AA10 | EAN: 4047621004914
Het productnummer van de fabrikant is 3SK21121AA10. Het EAN nummer is 4047621004914. Het interne artikelnummer is 21138437.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Stuurspanningstype 1 | DC |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Ja |
| Geschikt voor controle van ventielen | Ja |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Ja |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Ja |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Ja |
| Stopcategorie volgens IEC 60204 | 0 + 1 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 2 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Diepte | 124.5 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Stuurspanning 1 | 24 - 24 V |
| Stuurspanning 2 | 24 - 24 V |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Ja |
| Model | Overig |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |