Siemens Sitop Pse400m sab ballast for 6ep1536-3aa00 input: 300 to 900 V DC out - 6EP15663AA00
Artikelnummer: 26627356 | Fabrikantnummer: 6EP15663AA00 | EAN: 4025515154907
Omschrijving
SITOP PSE400M SAB ballast for 6EP1536-3AA00 input: 300 to 900 V DC out
Het productnummer van de fabrikant is 6EP15663AA00. Het EAN nummer is 4025515154907. Het interne artikelnummer is 26627356.
Aanvullende informatie
SITOP PSE400M SAB ballast for 6EP1536-3AA00 input: 300 to 900 V DC output: 300 to 900 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2.8 A |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 600 - 600 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.85 A |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Inbouwhoogte | 129 mm |
| Vermogensafgifte | 505 W |
| 1e Secundaire spanning | 200 - 900 V |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 600 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Sitop Pse400m sab ballast for 6ep1536-3aa00 input: 300 to 900 V DC out
Artikelnummer: 26627356
Fabrikantnummer: 6EP15663AA00