Siemens Sitor Cylindrical fuse link, 22x58 MM, 40 A, ar, un ac: 690 V, un DC: - 3NC2240
Artikelnummer: 26676742 | Fabrikantnummer: 3NC2240 | EAN: 4011209570122
Omschrijving
SITOR cylindrical fuse link, 22x58 mm, 40 A, aR, Un AC: 690 V, Un DC:
Het productnummer van de fabrikant is 3NC2240. Het EAN nummer is 4011209570122. Het interne artikelnummer is 26676742.
Aanvullende informatie
SITOR cylindrical fuse link, 22x58 mm, 40 A, aR, Un AC: 690 V, Un DC: 700 V, DC according to UL SITOR fuse link SENTRON 3NC2 for SITOR semiconductor fuses. As an important component of the SENTRON protection components for electrical installations, the SIT
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Grootte | 22x58 mm |
| Model | Overig |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 9 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | 100 kA |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 45 - 62 Hz |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Sitor Cylindrical fuse link, 22x58 MM, 40 A, ar, un ac: 690 V, un DC:
Artikelnummer: 26676742
Fabrikantnummer: 3NC2240