Siemens Sitor fuse smeltpatroon (mes) NH3 bovenkenmelder 800a - 3NE14382
Artikelnummer: 20355323 | Fabrikantnummer: 3NE14382 | EAN: 4011209569652
Het productnummer van de fabrikant is 3NE14382. Het EAN nummer is 4011209569652. Het interne artikelnummer is 20355323.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 800 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH3 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 440 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 84 W |
| Nom. schakelvermogen AC | 100 kA |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gR |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens Dummy mespatroon NH1/2/3
Artikelnummer: 22350221
Fabrikantnummer: 3NX1004
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20355323
Fabrikantnummer: 3NE14382