Siemens EL.HYDR.SERVOM. SKC82.61 - BPZ:SKC82.61
Artikelnummer: 21068221 | Fabrikantnummer: BPZ:SKC82.61 | EAN: 7612914005595
Omschrijving
Siemens Acvatix SKC elektrische servomotor lineair, (dxb) 227x377mm, voedingsspanning 24V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep merkgebonden, spanningsloos gesloten, looptijd 120s, eindcontacten 1, geschikt voor afsluiter, beschermingsgraad (IP) IP54, verstelkracht 2800N,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:SKC82.61. Het EAN nummer is 7612914005595. Het interne artikelnummer is 21068221.
Aanvullende informatie
Elektrohydraulische servomotor, 2800 N, 40 mm, AC 24 V, 3-punts, nulspanningsterugloop
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP ACVATIX SERVOMOTOREN
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 178 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 375 mm |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Hulpcontacten optioneel | Ja |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Standterugmelding | Geen |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Looptijd | 120 s |
| Overbrenging | Hydraulisch |
| Met nulspanningsterugloop | Ja |
| Spanningsloos gesloten | Ja |
| Met veiligheidsfunctie | Ja |
| Verstelkracht | 2800 N |
| Slaglengte | 40 mm |
| Diepte | 226 mm |
| Eindcontacten | 1 |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 19 VA |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Type veiligheidsfunctie | Veer |
| Werkingswijze veiligheidsfunctie | NC normaal gesloten |
| Energieverbruik in bedrijf | 14 W |
| Omgevingstemperatuur | -15 - 55 °C |
| Regeling type split-range | Nee |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Model | Lineair |
| Toegestane relatieve vochtigheid | 5 - 95 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product