Siemens EL.HYDR.SERVOM. SKD82.50 - BPZ:SKD82.50
Artikelnummer: 21073085 | Fabrikantnummer: BPZ:SKD82.50 | EAN: 7612914005342
Omschrijving
Siemens Acvatix SKD elektrische servomotor lineair, (dxb) 169x300mm, voedingsspanning 24V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep merkgebonden, looptijd 120s, eindcontacten 1, geschikt voor afsluiter, beschermingsgraad (IP) IP54, verstelkracht 1000N,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:SKD82.50. Het EAN nummer is 7612914005342. Het interne artikelnummer is 21073085.
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP ACVATIX SERVOMOTOREN
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 300 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 127 mm |
| Diepte | 169 mm |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Hulpcontacten optioneel | Ja |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Standterugmelding | Geen |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Spanningsloos gesloten | Nee |
| Looptijd | 120 s |
| Slaglengte | 20 mm |
| Overbrenging | Hydraulisch |
| Verstelkracht | 1000 N |
| Omgevingstemperatuur | -15 - 50 °C |
| Eindcontacten | 1 |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 9 VA |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Energieverbruik in bedrijf | 7 W |
| Regeling type split-range | Nee |
| Werkingswijze veiligheidsfunctie | NO normaal open |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Model | Lineair |
| Toegestane relatieve vochtigheid | 5 - 95 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product