Siemens Solid state relais magneetschakelaar DC ac3 schroefaansluiting 2cont - 3RF24301AB45
Artikelnummer: 12767758 | Fabrikantnummer: 3RF24301AB45 | EAN: 4011209647138
Het productnummer van de fabrikant is 3RF24301AB45. Het EAN nummer is 4011209647138. Het interne artikelnummer is 12767758.
Solid-state contactor 3-phase 3RF2 AC 51 / 30 A / 40 °C 48-600 V / 4-30 V DC 2-phase controlled screw terminal Blocking voltage 1200 V solid-state contactor SIRIUS 3RF24 for switching resistive/inductive loads, e.g. of heaters or valves in a bottling plant
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal fasen | 3 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 30 A |
| Breedte | 74.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 30 A |
| Diepte | 119.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 4 - 30 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 600 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 600 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20377940
Fabrikantnummer: 3RF29000EA18
Siemens JOYSTCK 3SU10507BC880AA0
Artikelnummer: 21217211
Fabrikantnummer: 3SU10507BC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BD880AA0
Artikelnummer: 21219746
Fabrikantnummer: 3SU10507BD880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AD880AA0
Artikelnummer: 21218184
Fabrikantnummer: 3SU10507AD880AA0
Siemens Keuzeschakelaar O-I-ii-iii wit ip69k
Artikelnummer: 21193139
Fabrikantnummer: 3SU10502AS600AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BF880AA0
Artikelnummer: 21217393
Fabrikantnummer: 3SU10507BF880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AC880AA0
Artikelnummer: 21219145
Fabrikantnummer: 3SU10507AC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AF880AA0
Artikelnummer: 21219842
Fabrikantnummer: 3SU10507AF880AA0
Siemens 3SU1050-7AA88-0AA0
Artikelnummer: 22604300
Fabrikantnummer: 3SU10507AA880AA0
Siemens 3SU1050-7AB88-0AA0
Artikelnummer: 22604301
Fabrikantnummer: 3SU10507AB880AA0
Siemens 3SU1050-7AE88-0AA0
Artikelnummer: 22604302
Fabrikantnummer: 3SU10507AE880AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12767758
Fabrikantnummer: 3RF24301AB45