Siemens Solid state relais magneetschakelaar 1,5KW 3,8a ac3 schroefaansluiting 2cont - 3RF34031BD04
Artikelnummer: 11380966 | Fabrikantnummer: 3RF34031BD04 | EAN: 4011209863262
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3RF34031BD04. Het EAN nummer is 4011209863262. Het interne artikelnummer is 11380966.
Aanvullende informatie
Solid-state relais driefasen uitvoering 3RF3 AC 53 / 3,8 A / 40 °C 48-480 V / 24 V DC Omkeerschakeling, directschakelend, Schroefaansluiting
Solid-state contactor 3-phase 3RF3 AC 53 / 3.8 A / 40 °C 48-480 V / 24 V DC Reversing circuit Instantaneous switching screw terminal solid-state reversing contactor SIRIUS 3RF34 for switching motors for frequent reversing, e.g. in conveyor systems. The dev
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Solid-state contactor 3-phase 3RF3 AC 53 / 3.8 A / 40 °C 48-480 V / 24 V DC Reversing circuit Instantaneous switching screw terminal solid-state reversing contactor SIRIUS 3RF34 for switching motors for frequent reversing, e.g. in conveyor systems. The dev
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal fasen | 3 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Diepte | 113.8 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3 | 3.8 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 3.8 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 480 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 480 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Solid state relais magneetschakelaar 1,5KW 3,8a ac3 schroefaansluiting 2cont
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Artikelnummer: 12277690
Fabrikantnummer: 3RA29211BA00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Solid state relais magneetschakelaar 1,5KW 3,8a ac3 schroefaansluiting 2cont
Artikelnummer: 11380966
Fabrikantnummer: 3RF34031BD04