Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-1BB26 - 3RF34101BB26
Artikelnummer: 21287875 | Fabrikantnummer: 3RF34101BB26 | EAN: 4011209863415
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 2.206kW, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 110 - 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 110 - 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RF34101BB26. Het EAN nummer is 4011209863415. Het interne artikelnummer is 21287875.
Aanvullende informatie
Solid-state contactor 3-phase 3RF3 AC 53 / 9.2 A / 40 °C 48-600 V / 110-230 V AC 2-phase controlled Instantaneous switching screw terminal solid-state contactor SIRIUS 3RF34 for switching motors for frequent activation/deactivation, e.g. in conveyor system
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal fasen | 3 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Diepte | 100.8 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3 | 9.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 9.2 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 600 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 600 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-1BB26
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Artikelnummer: 12277690
Fabrikantnummer: 3RA29211BA00
Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-2BB26
Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-2BB26
Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-2BB26
Artikelnummer: 21280636
Fabrikantnummer: 3RF34102BB26
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product