Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-2BB26 - 3RF34102BB26
Artikelnummer: 21280636 | Fabrikantnummer: 3RF34102BB26 | EAN: 4011209863477
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit veerklemaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 2.206kW, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 110 - 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 110 - 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RF34102BB26. Het EAN nummer is 4011209863477. Het interne artikelnummer is 21280636.
Aanvullende informatie
Solid-state contactor 3-phase 3RF3 AC 53 / 9.2 A / 40 °C 48-600 V / 110-230 V AC 2-phase controlled Instantaneous switching Spring-type terminal solid-state contactor SIRIUS 3RF34 for switching motors for frequent activation/deactivation, e.g. in conveyor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Aantal fasen | 3 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Diepte | 100.8 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3 | 9.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 9.2 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 600 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 600 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-2BB26
Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-1BB26
Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-1BB26
Siemens MAGNSCHAK 3RF3410-1BB26
Artikelnummer: 21287875
Fabrikantnummer: 3RF34101BB26
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product