Siemens Solid-State contactor 3RF2, 1-PH. ac51 20 A 24-230 V/24 V DCLP - 3RF23201AA020KN0
Artikelnummer: 23710409 | Fabrikantnummer: 3RF23201AA020KN0 | EAN: 4011209725225
Het productnummer van de fabrikant is 3RF23201AA020KN0. Het EAN nummer is 4011209725225. Het interne artikelnummer is 23710409.
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 95 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal fasen | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Diepte | 120 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 20 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 230 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 20 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 15 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20377940
Fabrikantnummer: 3RF29000EA18
Siemens 3R magneetschakelaar ac/DC ac3
Artikelnummer: 11447440
Fabrikantnummer: 3RF29320JA131KK0
Siemens 3R magneetschakelaar DC ac3 schroefaansluiting
Artikelnummer: 20378378
Fabrikantnummer: 3RF29200FA08
Siemens Semiconductor magneetschakelaar DC ac3 schroefaansluiting 1cont
Artikelnummer: 20378706
Fabrikantnummer: 3RF23201AA04
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710409
Fabrikantnummer: 3RF23201AA020KN0