Siemens Solid-State contactor 3RF2, 3-PH. ac51 50 A 48-600 V/4-30 V DC 3-phase - 3RF24503AC45
Artikelnummer: 23710418 | Fabrikantnummer: 3RF24503AC45 | EAN: 4011209647282
Het productnummer van de fabrikant is 3RF24503AC45. Het EAN nummer is 4011209647282. Het interne artikelnummer is 23710418.
| Klasse |
Solid-staterelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 130 mm |
| Aantal fasen | 3 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 150 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1 | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 50 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 4 - 30 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 600 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 600 V |
| Breedte | 119.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20377940
Fabrikantnummer: 3RF29000EA18
Siemens Solid state relais magneetschakelaar DC ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12767770
Fabrikantnummer: 3RF24501AC45
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23710418
Fabrikantnummer: 3RF24503AC45