Siemens Sounder Beacon red and red led - S54364-F105-A1
Artikelnummer: 26728812 | Fabrikantnummer: S54364-F105-A1 | EAN: 4047625015824
Omschrijving
Sounder beacon red and red LED
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S54364-F105-A1. Het EAN nummer is 4047625015824. Het interne artikelnummer is 26728812.
| Klasse |
Optische/akoestische signaalgever
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Lamptype | LED |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP33 |
| Kleur behuizing | Rood |
| Met contact | Ja |
| Type akoestisch signaal | Programmeerbaar |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Stroomverbruik | 0.02 A |
| Type optisch signaal | Overig |
| Geluidssterkte | 99 dB |
| Conform EN 54-23 | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur lenskap | Kleurloos |
| Nom. spanning | 12 - 33 V |
| Met sabotagedetectie | Nee |
| Breedte | mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Flitsenergie | J |
| Diameter | mm |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Hoogte/diepte | mm |
| Aantal modi | |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| SIL conform EN 62061 | |
| Aantal tonen | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product