Siemens SPNGSBEV 5SD7413-2 - 5SD74132
Artikelnummer: 21218373 | Fabrikantnummer: 5SD74132 | EAN: 4001869427621
Omschrijving
Siemens netoverspanningsbeveiliging, uitvoering polen 3, netvorm TN-C, DIN-rail 35mm, max. continuspanning AC 335V, 3 geleiders (excl. aarde), beschermingsgraad (IP) IP20, DIN-grootte 3 TE (Rastermaat), kortsluitvastheid (Isccr) 25kA, max. aderdoorsnede soepel 25mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 5SD74132. Het EAN nummer is 4001869427621. Het interne artikelnummer is 21218373.
Aanvullende informatie
lightning arrester type 1/type 2, Un 240/400 V, Uc 335 V AC, protective modules, plug-in, 3+0 circuit (TN-C), width 54 mm Surge protection devices for protecting against overvoltage in electrical systems. Key features of the Siemens surge protection device
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Netoverspanningsbeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met meldcontact | Nee |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. continuspanning AC | 335 V |
| Veiligheidsniveau | 1.2 kV |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.6 kV |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 3 |
| Kortsluitvastheid (Isccr) | 25 kA |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Max. overstroombeveiliging, parallelschakeling (zekering) | 160 A |
| Geïntegreerde kortsluitbeveiliging | Nee |
| Max. overstroombeveiliging, serieschakeling (zekering) | 80 A |
| Categorieën |
Netoverspanning conditionering
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product