Siemens SPOEL VOO 3TY6523-0AP0 - 3TY65230AP0
Artikelnummer: 21156915 | Fabrikantnummer: 3TY65230AP0 | EAN: 4011209122826
Omschrijving
Siemens spoel voor hulpschakelaar, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz -99999V, nom. stuurspanning bij DC -99999V, type stuurspanning AC
Aanvullende informatie Magnet coil for 3TC52 and 3TB52 230/220 V AC 50 Hz, 276/264 V 60 Hz