Siemens SERVOMOTOR 24V,3P SSA81.1 - BPZ:SSA81.1
Artikelnummer: 21098232 | Fabrikantnummer: BPZ:SSA81.1 | EAN: 7612914013446
Omschrijving
Siemens Acvatix SSA elektrische servomotor lineair, (dxb) 48x98mm, voedingsspanning 24V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep M30x1.5, looptijd 150s, geschikt voor afsluiter, hulpcontacten, automatische slagherkenning, beschermingsgraad (IP) IP40, verstelkracht 100N,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:SSA81.1. Het EAN nummer is 7612914013446. Het interne artikelnummer is 21098232.
Aanvullende informatie
Elektromotorische aandrijving AC 24 V, 3-punts, 100 N voor afsluiters met 2,5…5,5 mm slag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP CO-RUIMTE- EN ZONE
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 98 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Lengte aansluitkabel | 1.5 m |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Standterugmelding | Geen |
| Eindcontacten | Geen |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Automatische slagherkenning | Ja |
| Looptijd | 150 s |
| Zelfinstelbare slaglengte | Ja |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Spanningsloos gesloten | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 0.8 VA |
| Hulpcontacten | Ja |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Verstelkracht | 100 N |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Slaglengte | 5 mm |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 1 - 50 °C |
| Regeling type split-range | Nee |
| Type veiligheidsfunctie | Overig |
| Werkingswijze veiligheidsfunctie | NO normaal open |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Model | Lineair |
| Toegestane relatieve vochtigheid | 5 - 85 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product