Siemens SERVOM. 230 V,3P SSB31.1 - BPZ:SSB31.1
Artikelnummer: 21084910 | Fabrikantnummer: BPZ:SSB31.1 | EAN: 7612914012074
Omschrijving
Siemens Acvatix SSB elektrische servomotor lineair, (dxb) 48x83mm, voedingsspanning 230V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep merkgebonden, looptijd 150s, geschikt voor afsluiter, hulpcontacten, automatische slagherkenning, beschermingsgraad (IP) IP40, verstelkracht 200N,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:SSB31.1. Het EAN nummer is 7612914012074. Het interne artikelnummer is 21084910.
Aanvullende informatie
Elektromotorische aandrijving, 200 N, 5,5 mm, 1,5 m, AC 230 V, 3P, met hulpschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP CO-RUIMTE- EN ZONE
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 83 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Voedingsspanning | 230 V AC |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Lengte aansluitkabel | 1.5 m |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Standterugmelding | Geen |
| Eindcontacten | Geen |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 6 VA |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Automatische slagherkenning | Ja |
| Looptijd | 150 s |
| Zelfinstelbare slaglengte | Ja |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Spanningsloos gesloten | Nee |
| Verstelkracht | 200 N |
| Slaglengte | 5.5 mm |
| Hulpcontacten | Ja |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Hoogte | 98.5 mm |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 1 - 50 °C |
| Regeling type split-range | Nee |
| Type veiligheidsfunctie | Overig |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Model | Lineair |
| Toegestane relatieve vochtigheid | 5 - 85 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product