Siemens AUTOMTSD 3RA24238XF321BB4 - 3RA24238XF321BB4
Artikelnummer: 21125523 | Fabrikantnummer: 3RA24238XF321BB4 | EAN: 4011209838529
Het productnummer van de fabrikant is 3RA24238XF321BB4. Het EAN nummer is 4011209838529. Het interne artikelnummer is 21125523.
| Klasse |
Magneetschakelaarcombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 135 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 25 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 181 mm |
| Hoogte | 101 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Functie | Ster-driehoek magneetschakelaar |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens 3RT magneetschakelaar DC 5,5KW 12a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12278614
Fabrikantnummer: 3RT20241BB40
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Functiemodule compleet sterdrieho
Artikelnummer: 12277675
Fabrikantnummer: 3RA28160EW20
Siemens Bedradingsset voor ster-driehoekschakelaar S0 schroef
Artikelnummer: 10305721
Fabrikantnummer: 3RA29232BB1
Siemens Hulpk blok 2no+2nc
Artikelnummer: 12800074
Fabrikantnummer: 3RH29111FA22
Siemens Star-delta-comb. 11KW
Artikelnummer: 20355444
Fabrikantnummer: 3RA24238XF322BB4
Siemens Star-delta-comb. 11KW
Artikelnummer: 20355455
Fabrikantnummer: 3RA24178XF312BB4