Siemens Magneetschakelaarcombinatie | 3RA24178XE312BB4 - 3RA24178XE312BB4
Artikelnummer: 21125396 | Fabrikantnummer: 3RA24178XE312BB4 | EAN: 4011209838321
Het productnummer van de fabrikant is 3RA24178XE312BB4. Het EAN nummer is 4011209838321. Het interne artikelnummer is 21125396.
| Klasse |
Magneetschakelaarcombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 135 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 25 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Functie | Ster-driehoek magneetschakelaar |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Siemens 3RT magneetschakelaar DC 4KW 9a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12278431
Fabrikantnummer: 3RT20162BB41
Siemens Contactor ac magneetschakelaar DC 7,5KW 16a ac3 veerklemaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20375955
Fabrikantnummer: 3RT20182BB41
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278179
Fabrikantnummer: 3RH29112HA22
Siemens Sirius NG contactors accessory
Artikelnummer: 20098769
Fabrikantnummer: 3RT29161BB00
Siemens Wiring kit spring-loaded
Artikelnummer: 20506725
Fabrikantnummer: 3RA29132BB2
Siemens Aux. switch block 2no+2nc
Artikelnummer: 20391993
Fabrikantnummer: 3RH29112FA22
Siemens Star-delta-comb. 11KW
Artikelnummer: 20355444
Fabrikantnummer: 3RA24238XF322BB4
Siemens 3-phase feeder terminal
Artikelnummer: 20784792
Fabrikantnummer: 3RA29133K
Siemens Star-delta-comb. 11KW
Artikelnummer: 20355455
Fabrikantnummer: 3RA24178XF312BB4
Siemens Star-delta-comb. 11KW
Artikelnummer: 20355462
Fabrikantnummer: 3RA24178XF311BB4
Siemens TOEBEHLSP 3RA2711-2CA00
Artikelnummer: 21068065
Fabrikantnummer: 3RA27112CA00
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 21125396
Fabrikantnummer: 3RA24178XE312BB4
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.