Siemens DOMP.TP.OPM. QAE2111.015 - BPZ:QAE2111.015
Artikelnummer: 22641044 | Fabrikantnummer: BPZ:QAE2111.015 | EAN: 7612914029027
Omschrijving
Siemens Symaro QAE dompeltemperatuuropnemer, opnemertype PT100, weerstandswaarde 100Ohm, meetbereik -30 - +130°C, druktrap klasse overig, buitendraad conisch BSPT-, draadmaat 1/2", dompelbuis roestvaststaal (RVS), beschermingsgraad (IP) IP42, insteeklengte 150mm, hoogte behuizing 60mm,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:QAE2111.015. Het EAN nummer is 7612914029027. Het interne artikelnummer is 22641044.
Aanvullende informatie
Dompeltemperatuuropnemer 150 mm, Pt100, -30...+130 °C, zonder dompelbuis
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 0 |
| Geschikt voor kanaalmontage | Nee |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Vaste kabel aan opnemer | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Uitvoering display | Overig |
| Hoogte behuizing | 60 mm |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Insteeklengte | 150 mm |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| Opnemertype | PT100 |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
| Toepassingsgebied | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Ja |
| Opnemerelement binnen behuizing | Nee |
| Max. omgevingsvochtigheid (niet condenserend) | 95 % |
| Aantal uitgangssignalen | 0 |
| Breedte behuizing | 80 mm |
| Temperatuurmeetbereik | -30 - 130 °C |
| Diepte behuizing | 31 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product