Siemens RUIMTEBED. KNX QMX2.P33 - S55624-H118
Artikelnummer: 22641088 | Fabrikantnummer: S55624-H118 | EAN: 7612914109422
Omschrijving
Siemens ruimtetemperatuuropnemer actief, meetbereik 0 - 50°C
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55624-H118. Het EAN nummer is 7612914109422. Het interne artikelnummer is 22641088.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP Desigo Room Autom. en Control po
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Breedte | 89 mm |
| Montagewijze | Wandgoot |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Diepte | 21 mm |
| Met display | Ja |
| Hoogte | 133 mm |
| Type voeding | Overig |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Meetbereik | 0 - 50 °C |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product