Siemens CONDENSBESCHERM. QXA2101 - S55770-T376
Artikelnummer: 22689080 | Fabrikantnummer: S55770-T376 | EAN: 7612914108913
Omschrijving
Siemens kanaalhygrostaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T376. Het EAN nummer is 7612914108913. Het interne artikelnummer is 22689080.
| Klasse |
Ruimtehygrostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 60 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 83 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Afleesbaar | Nee |
| Diepte | 37 mm |
| Aantal schakelstappen | 1 |
| Max. contactbelasting | 1 A |
| Contactvergrendeling | Nee |
| Schakeldifferentie verstelbaar | Nee |
| Max. spanning contacten | 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 2 |
| Meetbereik bovenwaarde (RV) | 100 % |
| Differentiebereik/schakelhysterese | 4 - 4 % |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Meetbereik onderwaarde (RV) | 90 % |
| Differentie tussen schakelstappen (RV) | 4 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product