Siemens Terminal block for et200eco PN - 6ES71946CA000AA0
Artikelnummer: 20429185 | Fabrikantnummer: 6ES71946CA000AA0 | EAN: 4025515077244
Omschrijving
SIMATIC ET 200eco PN Terminal module
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71946CA000AA0. Het EAN nummer is 4025515077244. Het interne artikelnummer is 20429185.
Aanvullende informatie
SIMATIC DP, PROFINET terminal block for ET 200ECO PN, 10 A SIMATIC ET 200eco PN is a compact block I/O system with a PROFINET connection with degree of protection IP65/67 and is therefore a space-saving and future-oriented solution that sets new market sta
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - montageframe
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Type ingangsspanning | DC |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Diepte | 98 mm |
| Max. primaire stroom bij DC | 10 A |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Met inplug-modules, centrale modules | Nee |
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Nee |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 10 A |
| Met inplug-modules, overige | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Ja |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Ja |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Ja |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Ja |
| Aantal slots | 0 |
| Ingangsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Uitgangsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product