Siemens DOMPELBUIS LW7 ALT-DB450J - S55700-P145
Artikelnummer: 22641092 | Fabrikantnummer: S55700-P145 | EAN: 7612914088994
Omschrijving
Siemens dompelbuis
Het productnummer van de fabrikant is S55700-P145. Het EAN nummer is 7612914088994. Het interne artikelnummer is 22641092.
Aanvullende informatie
Beschermhuls 450 mm, MS63 vernikkeld, G½", PN10, 2xLW7
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Dompelbuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 16 mm |
| Materiaal dompelbuis | Messing |
| Geschikt voor mano-thermometer | Ja |
| Binnendiameter | 7 mm |
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
| Insteeklengte | 450 mm |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| Nom. diameter aansluiting | 1/2" (15) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Dubbel |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting | 21.3 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product