Siemens DOMPELBUIS V4A ALT-DS280J - S55700-P148
Artikelnummer: 22678229 | Fabrikantnummer: S55700-P148 | EAN: 7612914088932
Omschrijving
Siemens dompelbuis
Het productnummer van de fabrikant is S55700-P148. Het EAN nummer is 7612914088932. Het interne artikelnummer is 22678229.
Aanvullende informatie
Beschermhuls, 280 mm, G½" LW15, RVS V4A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Dompelbuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 17 mm |
| Binnendiameter | 15 mm |
| Materiaal dompelbuis | Roestvaststaal (RVS) |
| Geschikt voor mano-thermometer | Ja |
| Insteeklengte | 280 mm |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Nom. diameter aansluiting | 1/2" (15) |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 L (1.4404) |
| Model | Enkel |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting | 21.3 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product