Siemens VORSTTHRMS RAK-TW.5010S-H - S55700-P122
Artikelnummer: 22690711 | Fabrikantnummer: S55700-P122 | EAN: 7612914067401
Omschrijving
Siemens dompelthermostaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55700-P122. Het EAN nummer is 7612914067401. Het interne artikelnummer is 22690711.
| Klasse |
Vorsttemperatuuropnemer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Met contact | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 156 mm |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Contactvergrendeling | Nee |
| Meetbereik | -10 - 50 °C |
| Lengte capillair | 1.6 m |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product