Siemens Time counter 48x48mm ac115v 50HZ - 7KT5501
Artikelnummer: 20543636 | Fabrikantnummer: 7KT5501 | EAN: 4001869198415
Omschrijving
Siemens urenteller
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5501. Het EAN nummer is 4001869198415. Het interne artikelnummer is 20543636.
Aanvullende informatie
time counter 48x 48 mm 115V 50Hz AC without masking frame 55x 55 mm SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Inbouwdiepte | 34 mm |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Frontplaat hoogte | 48 mm |
| Diameter paneeluitsparing | 50.2 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Ingangsspanning | 115 - 115 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product