Siemens URENTELLE 7KT5503 - 7KT5503
Artikelnummer: 21169438 | Fabrikantnummer: 7KT5503 | EAN: 4001869198439
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5503. Het EAN nummer is 4001869198439. Het interne artikelnummer is 21169438.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Inbouwdiepte | 34 mm |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Frontplaat hoogte | 48 mm |
| Diameter paneeluitsparing | 50.2 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 115 - 115 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |