Siemens URENTELLE 7KT5601 - 7KT5601
Artikelnummer: 21163453 | Fabrikantnummer: 7KT5601 | EAN: 4001869198477
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5601. Het EAN nummer is 4001869198477. Het interne artikelnummer is 21163453.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Breedte | 67.5 mm |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat hoogte | 72 mm |
| Frontplaat breedte | 72 mm |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Ingangsspanning | 115 - 115 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |