Siemens Timing Relay, electronic, multi-function, 16 functions 2 co, 24 to 240 - 3RP20052BW30
Artikelnummer: 26700773 | Fabrikantnummer: 3RP20052BW30 | EAN: 4011209569508
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Timing relay, electronic, multi-function, 16 functions 2 CO, 24 to 240
Het productnummer van de fabrikant is 3RP20052BW30. Het EAN nummer is 4011209569508. Het interne artikelnummer is 26700773.
Aanvullende informatie
Timing relay, electronic Multifunction, 16 functions 2 change-over contacts 24 to 240 V AC/DC at 50/60 Hz AC 0.05 s to 100 h Overall width 45 mm Spring-type terminal timing relay SIRIUS 3RP20, Multifunctional, for all switching operations involving time de
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Tijdrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 57 mm |
| Functie uitschakelwissend | Ja |
| Functie pulsvormend | Ja |
| Functie opkomvertragend | Ja |
| Functie inschakelwissend | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 2 |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Nee |
| Functie ster-driehoek | Ja |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Ja |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 0 |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Tijdbereik | 0.05 - 100 s |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Tijdrelais
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Timing Relay, electronic, multi-function, 16 functions 2 co, 24 to 240
Siemens Solid-state time-delay relay
Siemens Solid-state time-delay relay
Siemens Solid-state time-delay relay
Artikelnummer: 20444094
Fabrikantnummer: 3RP20051BW30
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Timing Relay, electronic, multi-function, 16 functions 2 co, 24 to 240
Artikelnummer: 26700773
Fabrikantnummer: 3RP20052BW30