Siemens RIJGKLVRB 8WH1020-0AG01 - 8WH10200AG01
Artikelnummer: 21169283 | Fabrikantnummer: 8WH10200AG01 | EAN: 4001869403168
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem, blauw, (hxbxd) 69.9x6.2x64.35mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 6mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.14 - 1.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10200AG01. Het EAN nummer is 4001869403168. Het interne artikelnummer is 21169283.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, two-tier, through-type terminal, 4 mm², blue
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 30 A |
| Hoogte | 69.9 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Diepte | 64.3 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product