Siemens RIJGKLVRB 8WH1020-6AC00 - 8WH10206AC00
Artikelnummer: 21173352 | Fabrikantnummer: 8WH10206AC00 | EAN: 4001869403243
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem, beige, breedte 6.2mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 4mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer -99999mm², 2 klemposities per aansluit,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10206AC00. Het EAN nummer is 4001869403243. Het interne artikelnummer is 21173352.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, two-tier, isolating terminal, gray Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Diepte | 65 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Nom. (meet)stroom In | 30 A |
| Hoogte | 69.9 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Breedte | 8.72 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -105 - -60 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product