Siemens 1-fase stuurtransformator 725-725V 250va - 4AM40425MT100FA0
Artikelnummer: 20474761 | Fabrikantnummer: 4AM40425MT100FA0 | EAN: 4001869905631
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 0.25/0.85, Upri(V)690, Usec(V) 230, Isec(
Het productnummer van de fabrikant is 4AM40425MT100FA0. Het EAN nummer is 4001869905631. Het interne artikelnummer is 20474761.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.25 /0.85; Upri(V): 690+/-5%; Usec(V): 230; Isec(A): 1.09; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mounti
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 250 VA |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 725 - 725 V |
| Primaire spanning 2 | 690 - 690 V |
| Primaire spanning 3 | 655 - 655 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Vermogen | 250 W |
| Hoogte | 0.106 mm |
| Diepte | 0.118 mm |
| Breedte | 0.098 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 725-725V 250va
Artikelnummer: 20474761
Fabrikantnummer: 4AM40425MT100FA0