Siemens MAGNSCHK 3RT20383XJ440LA2 - 3RT20383XJ440LA2
Artikelnummer: 22619932 | Fabrikantnummer: 3RT20383XJ440LA2 | EAN: 4047621064437
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20383XJ440LA2. Het EAN nummer is 4047621064437. Het interne artikelnummer is 22619932.
Aanvullende informatie
traction contactor, AC-3e/AC-3, 80 A, 37 kW / 400 V, 3-pole, 72 V DC, 0.7-1.25* Uc, solid-state operating mechanism, with integrated varistor, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, main circuit: screw terminal, control and auxiliary circuit: spring-loaded termi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 55 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 90 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 30 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 36.775 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 72 - 72 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHK 3RT20383XJ440LA2
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product