Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 630va - 4AM52424TN000EA0
Artikelnummer: 12779524 | Fabrikantnummer: 4AM52424TN000EA0 | EAN: 4001869901398
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 0.63/2.35, Upri(V) 230, Usec(V) 24, Isec(
Het productnummer van de fabrikant is 4AM52424TN000EA0. Het EAN nummer is 4001869901398. Het interne artikelnummer is 12779524.
Aanvullende informatie
4AM
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.63 /2.35; Upri(V): 230+/-5%; Usec(V): 24; Isec(A): 26.3; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mountin
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.63 /2.35; Upri(V): 230+/-5%; Usec(V): 24; Isec(A): 26.3; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mountin
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 630 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.7 % |
| Primaire spanning 1 | 242 - 242 V |
| Primaire spanning 3 | 218 - 218 V |
| Primaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Vermogen | 630 W |
| Breedte | 0.152 mm |
| Hoogte | 0.144 mm |
| Diepte | 0.11 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 630va
Artikelnummer: 12779524
Fabrikantnummer: 4AM52424TN000EA0