Siemens Contactor, ac-1, 690 A/690 V, 72 V DC, 0.7-1.25*us, 2 no + 2 NC, 3-pol - 3RT14766XJ460LA2
Artikelnummer: 23602396 | Fabrikantnummer: 3RT14766XJ460LA2 | EAN: 4047621023014
Het productnummer van de fabrikant is 3RT14766XJ460LA2. Het EAN nummer is 4047621023014. Het interne artikelnummer is 23602396.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 160 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 90 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 170 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 690 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 214 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 110.325 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 72 - 72 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23602396
Fabrikantnummer: 3RT14766XJ460LA2