Siemens Trans sitas PH:3 PN/pn(s6)(kva):0,63 /1, - 4AP20428BC400HA0
Artikelnummer: 20785246 | Fabrikantnummer: 4AP20428BC400HA0 | EAN: 4001869905761
Omschrijving
Transformer, 3-ph. PN/PN(kVA) 0.63/1.8, Upri(V) Y500-400/D289-230, Use
Het productnummer van de fabrikant is 4AP20428BC400HA0. Het EAN nummer is 4001869905761. Het interne artikelnummer is 20785246.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 3; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.63 /1.8; Upri(V): Y500-400/D289-230; Usec(V): Y 400 / D 230; Isec(A): 0.9-1.57; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: IIIIII0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/fl
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Type schakeling | Overig |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Meetvermogen | 630 VA |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 1 | 500 - 500 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 8.17 % |
| Primaire spanning 3 | 289 - 289 V |
| Secundaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 4 | 230 - 230 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Breedte | 0.219 mm |
| Hoogte | 0.168 mm |
| Diepte | 0.168 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Trans sitas PH:3 PN/pn(s6)(kva):0,63 /1,
Artikelnummer: 20785246
Fabrikantnummer: 4AP20428BC400HA0