Siemens Transformer 1-PH., PN (kva) 1.6/7.3, upri(v) 500, usec(v) 110, isec(a) - 4AM61425FJ100FA0
Artikelnummer: 23709916 | Fabrikantnummer: 4AM61425FJ100FA0 | EAN: 4001869903897
Omschrijving
Transformer 1-ph., PN (kVA) 1.6/7.3, Upri(V) 500, Usec(V) 110, Isec(A)
Het productnummer van de fabrikant is 4AM61425FJ100FA0. Het EAN nummer is 4001869903897. Het interne artikelnummer is 23709916.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 1.6 /7.3; Upri(V): 500+/-5%; Usec(V): 110; Isec(A): 14.5; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mounting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.5 % |
| (Meet)schijnvermogen | 1600 VA |
| Vermogen | 1600 W |
| Secundaire spanning 1 | 110 - 110 V |
| Primaire spanning 1 | 525 - 525 V |
| Primaire spanning 3 | 475 - 475 V |
| Primaire spanning 2 | 500 - 500 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Breedte | 0.176 mm |
| Hoogte | 0.164 mm |
| Diepte | 0.138 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Transformer 1-PH., PN (kva) 1.6/7.3, upri(v) 500, usec(v) 110, isec(a)
Artikelnummer: 23709916
Fabrikantnummer: 4AM61425FJ100FA0