Siemens 1-fase stuurtransformator 600-600V 500va - 4AM48428ED400FA0
Artikelnummer: 11902393 | Fabrikantnummer: 4AM48428ED400FA0 | EAN: 4001869905211
Omschrijving
Siemens 1-fase stuurtransformator
Het productnummer van de fabrikant is 4AM48428ED400FA0. Het EAN nummer is 4001869905211. Het interne artikelnummer is 11902393.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.5 /2; Upri(V): 600-575-550-525-500- 480-460-440-415-400-240-230; Usec(V): 2x115; Isec(A): 2.17-4.35; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: IIII0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; c
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 122 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 134 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 121 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 500 VA |
| Vermogen | 500 W |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Primaire spanning 1 | 600 - 600 V |
| Primaire spanning 6 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 7 | 460 - 460 V |
| Primaire spanning 3 | 550 - 550 V |
| Primair spanning 9 | 415 - 415 V |
| Primaire spanning 8 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 2 | 575 - 575 V |
| Primaire spanning 5 | 500 - 500 V |
| Primaire spanning 4 | 525 - 525 V |
| Primaire spanning 10 | 400 - 400 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 600-600V 500va
Artikelnummer: 11902393
Fabrikantnummer: 4AM48428ED400FA0