Siemens 1-fase stuurtransformator 525-525V 63va - 4AM32425FT100FA0
Artikelnummer: 20474778 | Fabrikantnummer: 4AM32425FT100FA0 | EAN: 4001869903972
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 0.063/0.19, Upri(V) 500, Usec(V) 230, Ise
Het productnummer van de fabrikant is 4AM32425FT100FA0. Het EAN nummer is 4001869903972. Het interne artikelnummer is 20474778.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.063 /0.19; Upri(V): 500+/-5%; Usec(V): 230; Isec(A): 0.27; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mount
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 90 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 98 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| (Meet)schijnvermogen | 63 VA |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 8.4 % |
| Primaire spanning 1 | 525 - 525 V |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 3 | 475 - 475 V |
| Primaire spanning 2 | 500 - 500 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Vermogen | 63 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 525-525V 63va
Artikelnummer: 20474778
Fabrikantnummer: 4AM32425FT100FA0